Co potřebuji abych mohla začít?

Potřebujete se jen přihlásit :) Nejsou třeba žádné zkušenosti ani sportovní průprava. Nemusíte umět šplhat ani se přitáhnout, jak si mnozí mylně myslí. Začínáme skutečně od začátku a sílu i kondičku na kurzech vyrobíme ani nebudete vědět jak :) Jestli nejste postavou zrovna kost a kůže, není to problém, je to normální, rozhodně nebudete sama na kurzu plném modelek:) Pole dance je pro každou ženu!

Co na sebe?

Začátečnicím stačí tepláky a triko, nebo jakékoli pohodlné sportovní oblečení, v druhé části Z1 již ale přibudou do výbavy i kraťásky. Pokročilejší tanečnice potřebují kraťásky a sportovní top ideálně jen na ramínka (bez rukávů). Na rozcvičku a protažení si v zimě noste něco teplejšího přes sebe.

Které kurzy jsou pro mne vhodné?

Pro úplné začátečnice jsou vhodné kurzy označené pole dance Z1. Pokud si to chcete jen zusit, hledejte ukázkovou lekci pro začátečnice.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete zde přes náš přihlašovací systém, ten Vás již navede. Můžete se také stavit ve studiu v době po–čt 17–21 hod a přihlásit se na recepci. Telefonické rezervace jsou možné pouze v době po–čt 17–21 hod na telefonním čísle 222 940 829.